Apie mus

MES ESAME

UAB „Ardega“ jau daugiau kaip 20 metų yra oficialus CTC atstovas Lietuvoje. Įmonės personalas turi sukaupęs didelę patirtį šilumą generuojančių įrenginių, tokių kaip šilumos siurbliai srityje. Klientui visada padedame pasirinkti optimaliausią sprendimą, bei teikiame garantinį ir pogarantinį palaikymą.
Įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema, sertifikuota pagal EN ISO 9001 standartą, bei aplinkosaugos vadybos sistema, atitinkanti EN ISO 14001 reikalavimus.

KODĖL CTC

CTC istorija prasidėjo dar 1923 metais, kada buvo pagaminti pirmieji šildymo katilai namų šildymui. CTC bendrovė pirmieji pasiūlė šildymo katilus su integruota karšto vandens ruošimo sistema bei pirmieji pristatė šilumos siurblius, naudojančius oro šiluminę energiją. Todėl neperdedant galima teigti, kad CTC yra viena iš šildymo technikos gamybos lyderių. Visi CTC produktai yra sukurti ir gaminami Švedijoje.

1923

1923 m. pavasarį trys jauni inžinieriai Geteborge pradeda gaminti šildymo produktus. Bendrovė pavadinta CTC pagal steigėjų vardų inicialus Celsius, Tellander ir Clarin.

1982

CTC pristato išmetamo oro šilumos siurblius mechaniškai vėdinamiems namams.

1985

CTC pradeda gaminti oras-vanduo šilumos siurblius.

2009

CTC išleido naujos kartos, Švedijoje perkamiausią, oras-vanduo šilumos siurblį – CTC EcoAir.

2012

CTC išleido visiškai naują gruntas-vanduo šilumos siurblį, kuris viršijo visus ankstesnius efektyvumo rekordus ir kurio COP yra ne mažesnis kaip 5,04. Jis taip pat turi spalvotą jutiklinį ekraną ir kitų naujų savybių. Olandijos „Climatecno“ parodoje CTC EcoZenith 550 išmanioji talpa laimi inovatyviausio produkto nominaciją.

2015

CTC pristato keletą efektyviausių Švedijoje šilumos siurblių: kintamo greičio gruntas-vanduo šilumos siurblį CTC GSi 12 ir kintamo greičio oras – vanduo šilumos siurblį CTC EcoAir 510M.

2017

CTC tampa Nibe Climate Solutions grupės dalimi.