Produktai | CTC Sildymas Produktai – CTC Sildymas

banner samlingsbild vp pannor II

Produktai

Mūsų įmonė gali pasiūlyti pilną CTC gaminamų šildymo įrenginių gamą. CTC gamina šilumos siurblius, kurių dėka galima išnaudoti nemokamą energiją žemėje, ore. CTC taip pat yra pradininkai saulės energijos panaudojime su šilumos siurbliais. Neperdedant galima teigti, kad CTC sukūrė šildymo įrenginių pramonę. CTC buvo pirma sukūrusi katilus su integruotu buitinio karšto vandens ruošimu. Taip pat sukūrė sprendimus saulės energijos pajungimui tiesiai prie šilumos siurblio. Neabejojame, kad galime Jums padėti rasti šildymo būdą geriausiai tinkantį Jums.

Daugiau apie produktus galite rasti dešinėje esančiame meniu..

Energy Flex – viskas viename atsinaujinančiais šildymo šaltiniais paremtas šildymo sprendimas.

Mes visada esame už tai, kad šildymo sistema būtų lanksti. Todėl įsigyjant CTC šilumos siurblį, Jūs visada jį gausite su Energy Flex. Tai Jums užtikrins galimybę galimybę šilumos siurblį sujungti su kitais šilumos šaltiniais ar baseinu, akumuliacinėmis talpomis paprastai ir nebrangiai į vieną sistemą.

Šildymo sistemą pradėkite nuo šilumos siurblio.

Pradėkite nuo šilumos siurblio. Tuomet galėsite lengvai prijungti ir užbaigti savo šildymo sistemą su saulės kolektoriais, akumuliacinėmis talpomis, kieto kuro, elektriniu ar granuliniu katilu netgi dujiniu katilu.